محصولات مراقبت پوست و مو

انواع محصولات مراقبت پوست صورت و مو
مناسب جوانسازی طبیعی پوست

جدیدترین محصولات مراقبت پوست و مو

طبق نتایج به دست آمده، اصلی‌ترین دلیل پیری زودرس و بروز چین و چروک در پوست از دست دادن رطوبت و خشک شدن آن می باشد. در این راستا استفاده از آبرسان و مرطوب کننده، بهترین راهکار برای پیشگیری از خشک شدن پوست می باشد. محصولات آبرسان با رساندن آب به پوست و مرطوب کننده ها با ایجاد یک لایه و پیشگیری از تبخیر آب پوست و کاهش چربی آن، مانع از خشک شدن و شروع نشانه های پیری پوست می شوند.

تمام محصولات مراقبت پوست و مو

مقالات مراقبت از پوست و مو

مطالب مهم درباره مراقبت از پوست خشک و چرب

سوالات متداول

سن مناسب برای شروع استفاده از محصولات مراقبت از پوست چه سنی است؟

در مورد محصولاتی مانند ضد آفتاب شروع استفاده از 2 سالگی توصیه شده است، زیرا اشعه آفتاب در هر سنی قادر به ایجاد تخریب در پوست می باشد، در خصوص مرطوب کننده ها و آبرسانها توصیه شده است که از سنین زیر 30 سال استفاده از آنها شروع شود. چراکه با افزایش سن و خشک شدن پوست چین و چروک آن بیشتر میشود و معمول ترین روش برای جبران خشکی پوست رساندن هیالورونیک اسید به عنوان یک ماده جاذب آب به پوست و همچنین حفظ چربی آن می باشد، ماده هیالورونیک اسید در پوست همه ما وجود دارد اما با افزایش سن مقدار آن کم می شود.

آیا کرم آبرسان همان کرم مرطوب کننده می باشد و می شود به جای آن استفاده کرد؟

خیر، کرم های آبرسان و مرطوب کننده هرکدام کارکرد متفاوتی دارند و به صورت مکمل عمل نموده و هیچ کدام جایگزین دیگری نیست. وظیفه آبرسان پیشگیری از خشکی پوست با رساندن رطوبت به لایه های آن بوده در صورتی که کرم های مرطوب کننده با ایجاد یک لایه چربی بر روی پوست اجازه نمی دهند که آب و چربی پوست کاهش یافته و پوست خشک شود.

آیا ما واقعاً به سرم پوست نیاز داریم؟

سرم های پوست نسبت به کرم، حاوی ذرات کوچکترو نفوذ پذیرتراز جمله آنتی‌اکسیدان‌های پایدار مثل ویتامین سی، رسوراتول، رتینول و نیاسین‌آمید می‌باشند که به عمق پوست نفوذ کرده و آن را تغذیه می نمایند. این سرم های به دلیل داشتن آنتی اکسیدان در کوتاه مدت وضعیت ظاهری پوست را بهبود بخشیده و در بلندمت آثار تخریبی پوست مانند لکه های قهوه ای و چروک پوست را به طرز قابل ملاحظه ای کاهش می دهند. برای اطمینان از اثر گذاری سرم ها بهتر است استفاده از آن را از سنین 30 تا 40 سالگی شرع نماییم.

زمان استفاده از کرم های آبرسان و مرطوب کننده به چه صورت می باشد؟

زمان استفاده از کرم های آبرسان پس از شستشوی صورت با فیس واش می باشد کرم های مرطوب کننده نیز در روتین مراقبتی پوست پس از کرم آبرسان استفاده می شوند.

مشاوره تخصصی جوانسازی پوست

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص انواع محصولات مراقبت پوست، قیمت انواع محصولات مراقبت صورت و مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب محصول مناسب با نیاز شما.

فهرست