ماساژور صورت

بهترین های ماساژور صورت و بدن و محصولات ماساژ صورت
مناسب جوانسازی طبیعی پوست

جدیدترین محصولات ماساژور صورت

مقالات ماساژ صورت

مطالب مهم درباره ماساژور صورت و ماساژ صورت

سوالات متداول

 

فواید ماساژور صورت و مزیت آن نسبت به ماساژ با دست چیست؟

مزیت اول اثربخشی و تاثیر بیشتر استفاده از ماساژور صورت نسبت به ماساژ صورت با دست می باشد برای مثال ۵ دقیقه ماساژ با کاپ سیلیکونی صورت معادل نیم ساعت ماساژ با دست اثربخشی دارد. مزیت دوم ایمن بودن استفاده از ماساژور صورت نسبت به ماساژ با دست است زیرا این تجهیزات طوری طراحی شده‌اند که به پوست آسیب نمی زنند در حالی که ماساژ با دست ممکن است احتمال کشیدگی بیش از حد پوست افتادگی پوست را به همراه داشته باشد.

بهترین نوع ماساژور صورت برای ماساژ اطراف چشم کدام نوع می باشد؟

پوست اطراف چشم به دلیل نازک بودن و حساس بودن نیاز به مراقبت ویژه دارد، لذا ماساژ این ناحیه با دست چندان توصیه نمی شود مگر اینکه برای اینکار آموزش لازم را دیده باشید، در مجموع بهتر است اطراف چشم با ماساژور مخصوص و استاندارد انجام شود، بهترین دستگاه ماساژور صورت برای ناحیه اطراف چشم سنگ ماساژ گواشا میباشد، چون این ابزار باعث کشیدگی پوست این ناحیه نشده و موجب لایه برداری و نازک شدن پوست این ناحیه نیز نمی شود.

برای خرید ماساژور صورت به چه نکاتی باید توجه نماییم؟

نکته اول این است که باید ببینیم هدف ما از ماساژ صورت چیست؟ برای مثال برای لیفت صورت، کاهش چروک و رفع غبغب کاپ ماساژ صورت توصیه می شود چون بازدهی قطعی تر و سریعتری دارد. برای ماساژ روتین روزانه صورت و پیشگیری از پیری پوست و همچنین ماساژ اطراف چشم سنگ ماساژ گواشا مناسب تر است. نکته دوم اصل و استاندارد بودن ماساژور صورت است برای این منظور باید توجه کنیم که ماساژور صورت را حتماً باید از مراکز معتبر تهیه کنیم.

قیمت ماساژور صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ماساژور صورت به عوامل زیر بستگی دارد : اول نوع ماساژور، بعضی از ماساژور ها به دلیل فرآیند ساخت یا گران بودن مواد اولیه قیمت بالاتری دارند برای مثال کوارتر رولر یا آمیتیست رولر اصل به دلیل استفاده از سنگ های گران قیمت و همچنین کیفیت ساخت قیمت بالایی دارد. یا سنگ ماساژ گواشا به دلیل قیمتی بودن سنگ ها و اینکه کار دست استاد کار هستند قیمت بالایی دارد. عامل دوم اصل بودن و یا تقلبی نبودن ماساژور صورت می باشد، برای مثال برخی جید رولر ها که با سنگ مصنوعی رنگ شده و یا پلاستیک فشرده و با کیفیت ساخت نازل به بازار عرضع می شوند حدود یک دهم یک جیدرولر اصل قیمت دارند، بدیهی است که استفاده از این وسایل نه تنها سودی ندارد بلکه ممکن است عوارض هم داشته باشد.

مشاوره تخصصی جوانسازی پوست

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص انواع ماساژور های پوست، قیمت ماساژور صورت و مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب محصول مناسب با نیاز شما.

فهرست